Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2019-12-20
Płocki raport drogowy
Informujemy, gdzie 20 grudnia będą prowadzone bieżące naprawy dróg i chodników. Zamknięte dla ruchu: odcinek ul.Kolejowej, skrzyżowanie Tysiąclecia-Bielska, Maneżowa, odcinek al. Kilińskiego, Grabówki, Tysiąclecia. W al. J. Piłsudskiego trwa wymiana oświetlenia ulicznego.
 

Naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:

AL. PILSUDSKIEGO - wymiana oświetlenia ulicznego, trwa wymiana słupów oświetleniowych oraz montaż opraw LED , na prawym pasie pracują ludzie oraz ciężki sprzęt. Prosimy o zachowanie ostrożności.

AL. KILIŃSKIEGO - całkowicie zamknięty przejazd al. Kilińskiego na odcinku od ul. Kolegialnej do ul. Sienkiewicza;

SKRZYŻOWANIE TYSIĄCLECIA - BIELSKA - całkowicie zamknięte dla ruchu; obowiązuje objazd ul. Obrońców Westerplatte, Al. Jachowicza, Al. Kobylińskiego.

MANEŻOWA - przebudowa ulicy wraz z infrastrukturą, ulica zamknięta dla ruchu.

 

ul. Kolejowa - przebudowa

W poniedziałek 25 listopada zamknięto dla ruchu 300-metrowy odcinek ul. Kolejowej w ciągu drogi krajowej DK62. To pierwszy odcinek ulicy, która będzie przebudowana.

Zamknięty dla ruchu odcinek ul. Kolejowej w ciagu drogi krajowej DK62 znajduje się między ostatnimi zabudowaniami Radziwia, a stacją paliw. Przewidywany czas zamknięcia - do trzech miesięcy. Po tym okresie zamykane będą kolejne odcinki ul. Kolejowej, aż do skrzyżowania z ul. Zieloną, które także czeka w przyszłości przebudowa.
Cały kontrakt potrwa do końca czerwca 2020 r. Przebudowa ul Kolejowej polega na budowie kanalizacji deszczowej, która odprowadzi wodę do zbiornika retencyjnego przy ul. Krakówka. Koszt inwestycji to blisko 8 mln zł, dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego wynosi 4 mln.

 

Ulice Boryszewska, Urodzajna, Trasa T. Mazowieckiego, Zbożowa - budowa gazociągu

W związku z budową sieci gazowej średniego ciśnienia na ulicach Urodzajnej i Zbożowej, w terminie 4.12.2019 - 30.04.2020 r. będzie obowiązywać czasowa organizacja ruchu na ulicach: Boryszewskiej, Urodzajnej, Trasie T. Mazowieckiego i Zbożowa oraz będa pracować ludzie i sprzęt budowlany. Prosimy o stosowanie się do znaków drogowych i zmienionej organizacji ruchu.

 

Ul. Grabówka - przebudowa ulicy, budowa drogi rowerowej

W ulicy Grabówka trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ul. Księdza Niedzielaka do ul. Zarzecznej, kładki dla rowerów nad rzeką Rosicą oraz kanalizacji deszczowej. W związku z realizacją inwestycji w terminie 5.11 - 31.12.2019 r. zamkniety dla ruchu będzie odcinek ulicy między skrzyżowaniami z ulicami ks. Niedzielaka i Gościniec. Objazd wyznaczono ulicami Grabówka - Księdza Niedzielaka - Gościniec - Grabówka.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Grabówka na odcinku od skrzyżowania z ul. ks. Niedzielaka do skrzyżowania z ul. Gościniec od wtorku 5 listopada 2019 r. od ok. godz. 8 do odwołania.
- autobusy linii 4 w obydwu kierunkach kursować będą objazdem ulicami ks. Niedzielaka i Gościniec,
- autobusy linii 14 na kursach do / z Gościńca dojeżdżać będą tylko do pętli Podolszyce,
- przystanek zastępczy ustawiony będzie na ul. Gościniec przed skrzyżowaniem z ul. ks. Niedzielaka w stronę Podolszyc; na przystanku zatrzymywać się będą autobusy linii 4 zmierzające w kierunku centrum i Cm. Komunalnego

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
- Gościniec 01 (w stronę Podolszyc) – przystanek nieczynny; autobusy linii 4 zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Gościniec przed skrzyżowaniem z ul. ks. Niedzielaka
- Gościniec 02 (w stronę Grabówki – przy cmentarzu) – bez linii 14; na przystanku zatrzymywać się będą autobusy linii 4 zmierzające z centrum w kierunku Św. Huberta
- Os. Przy Skarpie – w obydwu kierunkach nieczynny

 

Zmiana czasowej organizacji ruchu - TYSIĄCLECIA

Nastąpiło całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Tysiąclecia i ul. Bielskiej. Skrzyżowanie to jest w przebudowie (przybędzie np. prawoskręt z ul. Tysiąclecia w ul. Bielską). Objazd prowadzi ul. Obrońców Westerplatte i al. Jachowicza.

Dla kierowców wyjeżdżających ze starówki zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Bielskiej z al. Jachowicza i Kobylińskiego. Obok hotelu Petropol dla wyjeżdżających ze Starego Miasta są trzy pasy: lewoskręt, prawoskręt i pas do jazdy na wprost. Zmiana polega na tym, że pas do jazdy na wprost jest jednocześnie leweoskrętem, prowadzącym w al. Kobylińskiego.
 
Dojazd do bloków przy ul. Bielskiej i Piasta Kołodzieja jest możliwy. Można też dojechać do posesji przy ul. Tysiąclecia - od strony skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Rembielińskiego.
 Zdarzenia drogowe 19 grudnia na terenie miasta Płocka:

- wypadki -

- kolizje -

- zatrzymani nietrzeźwi kierujący -